اولین و بزرگ ترین سایت تخصصی موتور های سنگین و نیمه سنگین در سطح جهانی و موجود در ایران سلام دوستان عزیز من حامد 23 سال از تهران هستم و از اینکه این وبلاگ رو مشاهده می کنید خرسندم سعی من در ارایه خصوصیات انواع موتور-سیکلت های موجود در ایران و بعضا جهان و گاها مطالب مفید مرتبط با موتور-سیکلت به شما علاقه مندان است امیدوارم مطالب این وبلاگ رو بپسندید در اخر هم از نظر های شما برای بهبود هر چه بیشتر وضعیت وبلاگ بسیار استقبال می کنم خوش باشید مدیر وبلاگ فقط موتور سیکلت - لیست جدید قیمت موتور سیکلت های بازار

فقط موتور سیکلت

تمامی خصوصیات موتورهای موجود همراه با تصاویر مربوط و حدود قیمت و سایر مطالب پیرامون موتور سیکلت

 

سلام دوستان

 

 

امروز قیمت چند مدل از موتور سیکلت های صفر و مدل ۹۰ مطرح در بازار را جویا شدم که البته همگی فقط شامل قیمت خود موتور سیکلت بوده و بیمه شامل این قیمت نخواهد بود :

 

۱ ) موتور سیکلت باجاج پالس ۲۲۰ سی سی : ۲۹۵۰۰۰۰ تومان

۲) موتور سیکلت باجاج پالس ۱۸۰ سی سی چراغ گرد جدید : 2۴۵۰۰۰۰ تومان

۳) موتور سیکلت تی وی اس آپاچی ۱۸۰ سی سی : 2۵۰۰۰۰۰ تومان

۴) موتور سیکلت هیوسانگ ۲۵۰ سی سی : ۷۰۰۰۰۰۰ تومان !

 

البته چندین مدل موتور داخلی و خارجی جدید نیز جزو موتور هایی بودند که نظر منو جلب کردند و برخی از اون ها به شرح زیر بودند :

 

۱) موتور سیکلت نخست ZXR کاوازاکی 250 سی سی است که کاملا مشخص است دست دوم است ولی با دستکاری کیلومتر آن به نام صفر کیلومتر !! و با قیمت 16 میلیون تومان به رنگ های سبز و آبی به صورت انبوه وارد شده که  طبق گفته ای این موتورها مدت ها در پارکینگ گمرک خوابانده شده بوده و به تازگی اجازه و مجوز ترخیص و پلاک گذاری پیدا کرده اند و حالا به قیمت فضایی به ملت فروخته میشوند تا رقیبی سر سخت برای هیوسانگ هم حجم باشند که شاید ارزش پولی که دارند را نسبت به هیوسانگ داشته باشند .

 

 

 

2) موتور سیکلت دوم یاماها 135 سی سی اسکوتری با ظاهری بسیار کودکانه و مونتاژ تایلند بود که با قیمت نزدیک به 3 میلیون تومان وارد شده و فاقد هرگونه پشتیبانی لوازم یدکی میباشد ولی مدلی بسیار جالب بود که به صورت آزمایشی برای سنجش بازار مصرف وارد شده است .

 

3) موتور سیکلت کاوازاکی 900 سی سی مدل 2003 که با قیمت نجومی 23 میلیون تومان در بازار موجود است ولی ..... ( خودتون میدونید ! )

 

4) و نهایتا هندا های خوش رکاب ولی کودکانه ویو که با وجود دست دوم بودن تا 3 میلیون تومان برای فروش در بازار موجودند .

 

بازار موتور سیکلت به دلیل شروع فصل موتور-سوار ی و با اهمیت تر شدن سوخت و البته استقبال مردم از آن نسبت به چند سال قبل تکانی اساسی خورده و حالا هم با آزاد شدن تردد موتور سیکلت های 250 سی سی و ورود محصولات رده استاندارد خارجی در این حجم شاهد رقابتی میان تولیدات با کیفیت خارجی خواهیم بود . رقابتی که شاید فقط در انحصار افرادی با درآمد های خاص باشد .

 

امیدوارم از این پست بهره کافی را برده باشید

 

 

موفق باشید و فعلا

یا علی

 

 

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه نهم تیر 1390ساعت 3:23  توسط حامد  |